به وب سایت بزرگ دوفامیل خوش آمدید

01. دوفامیل، لذت در خرید

بیش از 10 سال خلاقیت و تخصص را در یک سایت تجمیع نموده ایم تا شما عزیزان خریدی همراه با لذت و رضایت را تجربه نمایید.

تلاش مجموعه دوفامیل همیشه بر فراهم نمودن فضا و مکانی شایسته و برمبنای ایجاد تجربه ای لذت بخش در خرید استوار است.

هدف در کسب و کار مجموعه دوفامیل، تامین کالاهای گوناگون با تضمین اصالت و تایید کیفیت آنها و نیز ارائه آنها با پایین ترین مبلغ ممکن می باشد.

راه حل دوفامیل با کاهش هزینه های سر بار و با حذف هزینه های رفت و آمد مشتریان گرامی و نیز جلوگیری از تاثیر هزینه های درونی مجموعه (مانند پردازش، بسته بندی مضاعف و انبارداری) بر قیمت تمام شده کالا، توانسته است شرایطی را فراهم نماید که مراجعه کنندگان محترم با اطمینان خاطر به بررسی دقیق کالاهای گوناگون پرداخته و با قیمتی مناسب اقدام به خرید نمایند.

باشد که با تکیه بر تجربه و تخصص همکاران دوفامیل و ساخت خاطره ای شیرین از یک خرید عالی برای مشتریان عزیز و بهره مندی از توفیق الهی، خدمتی شایسته ارائه نماییم.

خلاقیت و نوآوری در مدیریت و فعالیت تیمی

02. کارآفرینان دوفامیل

فعالیت تیمی، نوآوری و خلاقیت، همت و نیز تلاش خود را برای کسب رضایت شما به کار بسته ایم.

مدیران مجموعه دوفامیل، هر یک تجارب درخشان بیش از 25 ساله خود را در زمینه های بیزینس و فناوری اطلاعات در کنار هم تجمیع نموده اند تا با راه اندازی کسب و کار دوفامیل بتوانند خلاقیت و نوآوری قابل ارائه ای را در سایت بزرگ دوفامیل طراحی و پیاده سازی نمایند.

همکاران مجموعه دوفامیل با استفاده از تجارب و تخصصهای گوناگون که طی سالها در فعالیتهای مختلف کسب نموده اند، فرآیند خلاقانه ای را فراهم آورده اند که طی آن مشتریان محترم بتوانند با رضایت کامل به تامین مایحتاج خود پرداخته و از خرید خود رضایت کامل کسب نمایند.

محمدتقی شریعتی

مدیر کسب و کار

منصور ملک زاده

مدیر فنی

تضمین اصالت و تایید کیفیت

03. کلکسیون دوفامیل

تفکر دوفامیل بر این مهم استوار است که « شما، شایسته برترینها هستید »

مجموعه دوفامیل با تکیه بر مهارت و تجربه متخصصین خود و به منظور کاهش هزینه های تولید تا مصرف، اقدام به برقراری ارتباط مستقیم با کارخانجات و شرکتهای تامین کننده کالا و یا نمایندگیهای برتر آنها نموده است.

تلاش این مجموعه بر این است که از یک سو راه حل مناسبی برای مشکلات کسب و کاری تولیدکنندگان محترم بوده و از سوی دیگر کالای با اصالت و با کیفیت تضمین شده را با کمترین مبلغ به دست مصرف کنندگان گرامی برساند.