saffron 01
saffron 02
به مرکز زعفران دوفامیل خوش آمدید

زعفران برتر ایرانی

فرهنگ و تاریخ سرزمین ایران آنچنان شکوه مند و غرور انگیز است که هر ایرانی را شایسته داشتن بهترینها می نماید. بدین سبب ما در مرکز زعفران دوفامیل با افتخار در تلاشیم تا بهترین زعفران ایرانی را تامین کرده و در بسته بندیهایی شایسته، تقدیم مشتریان گرانقدر خود نماییم. باشد که این تلاش بی وقفه مورد رضایت هموطنان گرامی قرار گیرد.
sign 03
زعفرانی عالی
از بهترین مزارع ایران
سرزمین ایران به سبب داشتن شرایط اقلیمی و آب و هوایی بسیار مناسب و نیز به واسطه بهره مندی از قرنها تجربه شایسته کشاورزان مجرب خود، همیشه بر جایگاه نخست تولید با کیفیت ترین زعفران جهان تکیه زده و شهرت زعفران در سراسر جهان همیشه با نام ایران همراه بوده است. بدین ترتیب مجموعه دوفایل نیز با بهره مندی از مزارع برتر ایرانی و کسب مهارت از توانمندترین کشاورزان این مرز و بوم، توانسته برترین زعفران ایران را تهیه و در اختیار مصرف کنندگان محترم در سراسر جهان قرار دهد.
زعفران اعلاء
هنر و تخصص دوفامیل است
زعفران در 3 نوع پوشال، دسته و سرگل شناخته می شود. زعفران دسته، اصلی‌ترین و پایه‌ای ترین نوع زعفران بوده که از کنار هم چیده شدن و خشک شدن تمامی یک رشته زعفران (شامل کلاله و خامه) به‌دست می‌آید. بخش خامه معمولا ۳ تا ۵ میلیمتر بوده و بسته به کیفیت زعفران، بخش کلاله می‌تواند از آن بلندتر یا کوتاه‌تر باشد. زعفران دسته در درجه‌بندی سازمان ملی استاندارد و نیز استاندارد ۱-۲۵۹، زعفران رشته‌ای درجه ۴ نام دارد. زعفران پوشال در واقع بخش کلاله قرمز رنگ رشته زعفران به همراه ۱ تا ۳ میلیمتر از بخش خامه زرد رنگ می‌باشد. از آنجا که نسبت به زعفران دسته، مقدار نسبی کلاله بیشتر می‌باشد قدرت رنگ دهی آن نیز بیشتر خواهد بود. زعفران رشته‌ای درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ در گروه زعفران پوشال قرار می‌گیرد. زعفران سرگل، در واقع همان چیزی است که در ذهن اغلب افراد از زعفران وجود دارد. در این نوع، بخش خامه (ریشه) به کلی حذف و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به‌صورت جدا از هم، زعفران خالص را تشکیل می‌دهند. به رشته های بزرگتر و دارای ظاهری بهتر، نگین گفته می شود. در میان سه دسته فوق زعفران نگین پوشال وجود دارد که در واقع نوع خاصی از زعفران پوشال بوده که در آن رشته‌های سه‌شاخه‌ای کلاله قرمز رنگ و ضخیم و بدون قسمت خامه (زردرنگ) از میان رشته‌های موجود جدا شده و با آن زعفرانی حجیم تهیه می‌گردد. زعفران پوشال نگین فاخرترین و گران‌بهاترین نوع زعفران بوده و بالاترین قدرت رنگ‌دهی را دارد. زعفران پوشال نگین، به دلیل پروسه زمانبر و فعالیت بیشتری که برای فرآوری لازم دارد به گرانبهاترین نوع زعفران شناخته می شود. در برخی موارد این نوع زعفران را به نام سوپر نگین نیز می‌نامند. مجموعه دوفامیل نیز به تامین و ارائه زعفران سوپر نگین، نگین و سرگل اعلاء مشهور می باشد.
هدیه ای ماندگار

فاخر

زعفران دوفامیل در بسته بندیهای شیک و مجلل زینت بخش خانه های شما می باشد.
طعم رویایی

کلاسیک

زعفران سوپر نگین و نگین دوفامیل خاطره ای از یک طعم فوق العاده ایرانی را برایتان می سازد.
منوی زعفرانی
با بهترینها در خدمت شما هستیم
با ورود به هر یک از گروههای ذیل، زعفران دلخواه خود را انتخاب نمایید. برای قدردانی از حمایت شما، تمام محصولات دوفامیل از بهترین زعفران ایرانی تهیه شده و تقدیم حضور می گردد.

ما به حضور و حمایت شما

خرسند و مفتخریم

از محصولات دوفامیل در مراکز ذیل بازدید فرمایید:
تهران

شیرینی و آجیل نیشکر قیطریه

تهران، قیطریه

تهران

شیرینی و آجیل لادن قیطریه

تهران، قیطریه

تهران

شیرینی و آجیل جشنواره قیطریه

تهران، خیابان شریعتی، ابتدای قیطریه

تهران

شیرینی و آجیل نیشکر زعفرانیه

تهران، زعفرانیه، سه راه آصف

تهران

شیرینی و آجیل نیشکر دولت

تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت

تهران

شیرینی و آجیل جشنواره مرکزی

تهران، خیابان شریعتی، روبروی حسینه ارشاد

مشتریان
از بازدید کنندگان ما
food-meat-img-l
food-meat-img-s
خوشمزه، خوب
غذای ایتالیایی آماده شد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

غذاهای آمریکایی
با مقوی ترین و بهترین مواد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

gallery-image-43
gallery-image-44